DUYURULAR
 
 
İHALELER
 
 
        Cumhuriyetimizin İlanının 93. Yıldönümü Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı. Kutlamalar, 29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 09.30'da Sayın Kaymakamımız Hamza ÖZER'in Makamında tebrikleri kabul etmesiyle başladı. Kabülün ardından program daha sonra Lütfi ELVAN Meydanı’nda devam etti.
        29 Ekim 2016 Cumartesi günü İlçemiz Lütfi ELVAN kent meydanında gerçekleştirilen kutlamalarda, Sayın Kaymakamımız Hamza ÖZER, Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU, Daire Amirleri ile birlikte öğrenciler ve halkın yoğun katılımı ile gerçekleşti. Kaymakam Hamza ÖZER'in halkın ve öğrencilerin bayramını kutlamasının ardından Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı okundu. Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı İlçemiz Kaymakamı Sayın Hamza ÖZER yaptı. Konuşmalarında; Cumyuriyetin önemini ifade ederek, millet olarak özgürlük ve demokrasiye olan düşkünlüğümüzü, temel hak ve özgürlüklerin teminatı olan Cumhuriyet ile halkın yönetime katılmasının, milli iradenin önemine vurgu yaptı.
        Konuşmanın ardından Cumhuriyet Bayramı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Kaymakamımız Hamza ÖZER, Belediye Başkanı Şerafettin BULGURCU ve İlçe Emniyet Amir Vekili Hasan GÜVEN tarafından ödülleri verilmesinin ardından tören sona erdi.