DUYURULAR
 
 
İHALELER
 
 
 
 
                                                                                                              Fatih KAŞIKCI
                                                                                                         Başyayla Kaymakamı
 
            1986 yılında Konya İlinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretimini Konya’da tamamladı. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Halen Kaymakamımız Sayın KAŞIKCI Kocaeli Üniversitesi  Kamu Hukuku alanında  yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.
           
            Üniversite öğrenimi sırasında yabancı dilini geliştirmek için 3 ay süreyle ABD'de bulundu. 2009 yılında Başbakanlıkta Uzman Yardımcısı olarak memuriyet hayatına başladıktan sonra aynı yıl içerisinde geçici görevle  Kamu Görevlileri Etik Kurulunda  Raportör olarak görev aldı. 2010 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık sınavını birincilikle kazanıp Mülki İdare Amirliğine başladı.
 
            Valilik stajını Yozgat Valiliğinde, refiklik stajını Konya Meram İlçesinde, Teftiş Stajını Muğla Dalaman ve Ortaca İlçelerinde tamamladı. Aksaray Sarıyahşi İlçesinde Kaymakam Vekilliği yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığı tarafından yabancı dilini geliştirmek ve İngiliz Devlet Teşkilatı üzerine araştırmalarda bulunmak için bir yıl süreyle İngiltere’de görevlendirildi. Konsolosluk stajını Londra Başkonsolosluğunda tamamladı.
 
            Aksaray- Güzelyurt ve Bartın - Ulus İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini yürüttükten sonra 26.09.2014 tarihinde Ayrancı Kaymakamlığı görevine başladı.
 
            Sportif faaliyetlere ilgili olan Kaymakamımız,  Ayrancı Kaymakamı iken Ayrancı Gençlik ve Spor Kulübünü kurdu. Kulüp bünyesinde badminton, judo, güreş, satranç, voleybol, atletizm ve bisiklet branşlarının açılmasını sağladı. Şu anda satranç ve badminton dallarında hakemlik ve antrenörlük yapmaktadır.
            30.11.2016 tarih ve 2016/861 sayılı müşterek kararname ile Başyayla Kaymakamı olarak atanan Sayın KAŞIKCI,  29.12.2016 tarihinde İlçemizde göreve başladı. Sayın Kaymakamımız evli olup, 3 kız babasıdır.